Liwwerung ODM Gläichstroummotor Bürstenlose Motor Bürstenlose Gläichstroummotor BLDC Motor Elektromotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8pol 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
„Qualitéit un éischter Plaz, Éierlechkeet als Basis, oprecht Hëllef a géigesäitege Gewënn“ ass eis Iddi, an engem Effort fir konsequent ze kreéieren an d'Exzellenz fir d'Liwwerung ODM DC Motor Brushless Motor Brushless DC Motor BLDC Motor Electric Motor Servo Motor 57bl3a90 36V 24V 48V 8pole 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M ze verfollegen. Am Moment freeën mir eis op eng nach méi grouss Zesummenaarbecht mat auslännesche Clienten baséiert op géigesäitege Virdeeler. Zéckt net, eis fir méi Informatiounen ze kontaktéieren.
„Qualitéit als éischt, Éierlechkeet als Basis, oprecht Hëllef a géigesäitege Gewënn“ ass eis Iddi, an engem Effort fir konsequent ze kreéieren an d'Exzellenz fir eis ze verfollegen.China bürstenlosen Gläichstroummotor an Elektromotor, Benotzerdefinéiert Bestellunge si mat verschiddene Qualitéitsgraden an dem spezielle Design vum Client akzeptéiert. Mir freeën eis op eng gutt an erfollegräich Geschäftszesummenaarbecht mat laangfristege Geschäftspartnerschafte mat Clienten aus der ganzer Welt.
D'IE4 Serie Motoren sinn Käfeg-Induktiounsmotoren, déi no den IEC Normen an der IE4 Energieeffizienz entwéckelt goufen.
Spezifikatioun
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Framegréisst | H80-450MM |
| Bewäertungsleistung | 0,75 kW - 1000 kW |
| Grad oder Energieeffizienz | IE4 |
| Spannung a Frequenz | 400V/50Hz |
| Grad vu Schutz | IP55 |
| Isolatiounsgrad/Temperaturanstieg | F/B |
| Installatiounsmethod | B3, B5, B35, V1 |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Déi relativ Loftfiichtegkeet soll manner wéi 90% sinn | |
| D'Héicht soll manner wéi 1000 m iwwer dem Mieresspigel sinn | |
| Ofkillmethod | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |



Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmmen eng Referenz fir d'Benotzer. Vergiesst w.e.g., datt Ännerunge vun de Produkter keng weider Spezifikatioune viraus verursaachen.
● Gitt w.e.g. bei der Bestellung op d'Nenndaten op, wéi zum Beispill Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montageart asw.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren:
1. Spezial Spannung, Frequenz a Leeschtung;
2. Spezial Isolatiounsklass a Schutzklass;
3. Mat Klemmenkëscht op der lénkser Säit, duebele Wellenden a spezieller Well;
4. Héichtemperaturmotor oder Niddregtemperaturmotor;
5. Benotzt op Plateau oder dobaussen;
6. Méi héich Leeschtung oder spezielle Servicefaktor;
7. Mat Heizung, PT100 fir Lager oder Wicklungen, PTC a sou weider;
8. Mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerstruktur;
9. Mat aneren Ufuerderungen. "Qualitéit als éischt, Éierlechkeet als Basis, oprecht Hëllef a géigesäitege Gewënn" ass eis Iddi, an engem Effort fir konsequent ze kreéieren an d'Exzellenz fir d'Liwwerung ODM DC Motor Brushless Motor Brushless DC Motor BLDC Motor Elektromotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8pole 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M ze verfollegen. Am Moment freeën mir eis op eng nach méi grouss Zesummenaarbecht mat auslännesche Clienten baséiert op géigesäitege Virdeeler. Zéckt net eis ze kontaktéieren fir méi Informatiounen.
Liwwerung ODM China bürstenlosen Gläichstroummotor an Elektromotor, personaliséiert Bestellunge si mat verschiddene Qualitéitsgraden an dem spezielle Design vum Client akzeptéiert. Mir freeën eis op eng gutt an erfollegräich Geschäftszesummenaarbecht mat laangfristege Geschäftspartner aus der ganzer Welt.



