Schleifringmotoren
Technesch Donnéeën
| Framegréisst | 280-800MM |
| Ausgab | 75-3150 kW |
| Nennspannung | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Montagearrangementer | IM B3 |
| Schutzgrad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Ofkillmethod | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Zuel vun de Polen | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolatiounsklass | FH |
| Ëmgéigungstemperatur | D'Héicht soll manner wéi 1000 m iwwer dem Mieresspigel sinn; -15°C ~+40°C |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Schreift Är Noriicht hei a schéckt se eis







