Synchron Reluktanzmotoren vun der Serie SCZ
SCZ Serie Synchron-Reluktanzmotore sinn onofhängeg entworf. De Motor ass en Dräi-Phasen-Elektromotor mat enger magnetesch anisotropescher Rotorstruktur, deen den IEC Standard-Rahmengréisst-Design adoptéiert fir ënnerschiddlech Bedierfnesser vun de Clienten gerecht ze ginn, a kann IE5, IE4, IE3 Serieprodukter ubidden, dorënner reng synchrone Reluktanzmotoren.
Spezifikatioun
| Standard | IEC60034 |
| Framegréisst | H80-315mm |
| Bewäertungsleistung | 0,75 kW - 200 kW |
| Grad oder Energieeffizienz | IE5 |
| Spannung a Frequenz | 400V/50Hz |
| Grad vu Schutz | IP55 |
| Isolatiounsgrad/Temperaturanstieg | F/B |
| Installatiounsmethod | B3, B5, B35, V1 |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Déi relativ Loftfiichtegkeet soll manner wéi 90% sinn | |
| D'Héicht soll manner wéi 1000 m iwwer dem Mieresspigel sinn | |
| Ofkillmethod | IC411 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmmen eng Referenz fir d'Benotzer. Vergiesst w.e.g., datt Ännerunge vun de Produkter keng weider Spezifikatioune viraus verursaachen.
● Gitt w.e.g. bei der Bestellung op d'Nenndaten op, wéi zum Beispill Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montageart asw.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren:
1. speziell Spannung, Frequenz a Leeschtung;
2. speziell Isolatiounsklass a Schutzklass;
3. mat Klemmenkëscht op der lénkser Säit, duebel Wellenden a spezieller Well;
4. Héichtemperaturmotor oder Niddregtemperaturmotor;
5. op Plateau oder dobausse benotzt;
6. méi héich Leeschtung oder spezielle Servicefaktor;
7. mat Heizung, PT100 fir Lager oder Wicklungen, PTC a sou weider;
8. mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerstruktur;
9. mat aneren Ufuerderungen.










