IE5 Effizienzmotor
D'Motore vun der IE5 Serie si Käfeg-Induktiounsmotoren, déi no den IEC60034-30 Normen an der IE5 Energieeffizienz entwéckelt goufen.
Spezifikatioun
| Standard | IEC60034-30 |
| Framegréisst | 80-355 |
| Ausgab | 0,75 kW - 315 kW |
| Effizienzklass | IE5 |
| Spannung/Frequenz | ≤1000V/50Hz |
| Schutzgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatiounsklass/Temperaturanstiegsklass | F/B |
| Montagearrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Déi relativ Loftfiichtegkeet soll manner wéi 90% sinn | |
| D'Héicht soll manner wéi 1000 m iwwer dem Mieresspigel sinn | |
| Ofkillmethod | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Fabrikproduktiounsprozess
Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmme fir d'Informatioun vum Benotzer. Wann et Ännerungen um Produkt gëtt, ginn keng zousätzlech Notizen am Viraus gemaach.
● Beim Bestellen, notéiert w.e.g. d'Bewäertungsdaten, wéi Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montagemethod, etc.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren, wéi follegt
1. speziell Spannungen, Frequenzen a Leeschtungen
2. speziell Isolatiouns- a Schutzklassen
3. mat lénkser Klemmekëscht, duebele Wellenenden a spezielle Wellen
4. Héichtemperaturmotoren oder Niddregtemperaturmotoren.
5. Highland oder Benotzung am Fräien
6. Méi héich Leeschtung oder speziell Servicefaktoren
7. mat Heizung, Lager oder Wicklungen PT100, PTC, etc.
8. mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerkonstruktioun.
9. Aner Ufuerderungen.
Sollten Iech iergendeng vun dësen Artikelen interesséieren, da loosst eis et w.e.g. wëssen. Mir maachen Iech gären en Devis, soubal mir déi detailléiert Spezifikatioune kritt hunn. Mir hunn eis eege spezialiséiert Fuerschungs- an Entwécklungsingenieuren, fir all Är Ufuerderungen ze erfëllen. Mir freeën eis op Är Ufroen geschwënn a hoffen, datt mir an Zukunft d'Méiglechkeet hunn, mat Iech zesummenzeschaffen. Wëllkomm fir eis Organisatioun ze besichen.







