YVF Konverter-gefidderte Motoren
YVF Serie Motoren benotzen eng Kaweechelcher-Rotorstruktur, déi mat engem getrennten Axialstroumventilator ausgestatt ass, fir e gudde Killeffekt bei verschiddene Geschwindegkeeten ze garantéieren.
Spezifikatioun
| Framegréisst | 80-355 |
| Ausgab | 0,75 kW - 355 kW |
| Spannung/Frequenz | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Lafzon fir konstant Drehmoment & Lafzon fir konstant Leeschtung | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Schutzgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatiounsklass/Temperaturanstiegsklass | F/B |
| Montagearrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Déi relativ Loftfiichtegkeet soll manner wéi 90% sinn | |
| D'Héicht soll manner wéi 1000 m iwwer dem Mieresspigel sinn. Ofkillung | |
| Ofkillmethod | IC416 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmmen eng Referenz fir d'Benotzer. Vergiesst w.e.g., datt Ännerunge vun de Produkter keng weider Spezifikatioune viraus verursaachen.
● Gitt w.e.g. bei der Bestellung op d'Nenndaten op, wéi zum Beispill Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montageart asw.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren:
1. speziell Spannung, Frequenz a Leeschtung;
2. speziell Isolatiounsklass a Schutzklass;
3. mat Klemmenkëscht op der lénkser Säit, duebel Wellenden a spezieller Well;
4. Héichtemperaturmotor oder Niddregtemperaturmotor;
5. op Plateau oder dobausse benotzt;
6. méi héich Leeschtung oder spezielle Servicefaktor;
7. mat Heizung, PT100 fir Lager oder Wicklungen, PTC a sou weider;
8. mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerstruktur;
9. mat aneren Ufuerderungen.








