Y Serie (IP23) Héichspannungs-Dräifasen-Asynchrone-Induktioun
Den Y-Serie Héichspannungsmotor ass en Dräiphasegen asynchronen Induktiounsmotor mat Kaafkäfeg. De Motor huet d'Schutzklass IP23, d'Nennspannung ass 6 kV oder 10 kV.
Spezifikatioun
| Framegréisst | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Bewäertungsleistung | 220 kW - 5000 kW (6 kV) , 250 kW - 3550 kW (10 kV) |
| Grad vun Energieeffizienz | IE1 |
| Spannung a Frequenz | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Grad vu Schutz | IP23 |
| Isolatiounsgrad/Temperaturanstieg | F |
| Installatiounsmethod | B3 |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~ +40°C |
| Ofkillmethod | IC01 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmmen eng Referenz fir d'Benotzer. Vergiesst w.e.g., datt Ännerunge vun de Produkter keng weider Spezifikatioune viraus verursaachen.
● Gitt w.e.g. bei der Bestellung op d'Nenndaten op, wéi zum Beispill Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montageart asw.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren:
1. speziell Spannung, Frequenz a Leeschtung;
2. speziell Isolatiounsklass a Schutzklass;
3. mat Klemmenkëscht op der lénkser Säit, duebel Wellenden a spezieller Well;
4. Héichtemperaturmotor oder Niddregtemperaturmotor;
5. op Plateau oder dobausse benotzt;
6. méi héich Leeschtung oder spezielle Servicefaktor;
7. mat Heizung, PT100 fir Lager oder Wicklungen, PTC a sou weider;
8. mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerstruktur;
9. mat aneren Ufuerderungen.






