YH Marine Motoren
D'YH-Serie Motore si komplett zouenen, mat Ventilator gekillten Dräiphasen-asynchrone Induktiounsmotoren fir de maritime Gebrauch.
Spezifikatioun
| Framegréisst | 80-355 |
| Ausgab | 0,75 kW - 315 kW |
| Spannung/Frequenz | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Schutzgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatiounsklass/Temperaturanstiegsklass | F/B |
| Montagearrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ëmgéigungstemperatur | 0°C ~ +45°C |
| Déi relativ Loftfiichtegkeet soll manner wéi 90% sinn | |
| Ofkillmethod | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestellungsinformatiounen
● Dëse Katalog ass nëmmen eng Referenz fir d'Benotzer. Vergiesst w.e.g., datt Ännerunge vun de Produkter keng weider Spezifikatioune viraus verursaachen.
● Gitt w.e.g. bei der Bestellung op d'Nenndaten op, wéi zum Beispill Motortyp, Leeschtung, Spannung, Geschwindegkeet, Isolatiounsklass, Schutzklass, Montageart asw.
● Mir kënnen speziell Motoren no de Bedierfnesser vum Client entwéckelen a produzéieren:
1. speziell Spannung, Frequenz a Leeschtung;
2. speziell Isolatiounsklass a Schutzklass;
3. mat Klemmenkëscht op der lénkser Säit, duebel Wellenden a spezieller Well;
4. Héichtemperaturmotor oder Niddregtemperaturmotor;
5. op Plateau oder dobausse benotzt;
6. méi héich Leeschtung oder spezielle Servicefaktor;
7. mat Heizung, PT100 fir Lager oder Wicklungen, PTC a sou weider;
8. mat Encoder, isoléierte Lager oder isoléierter Lagerstruktur;
9. mat aneren Ufuerderungen.
Uwendungen
Mir hunn eng fortgeschratt Produktiounstechnologie a mir strebe no innovativen Produkter. Gläichzäiteg huet de gudde Service eise gudde Ruff gestäerkt. Mir gleewen, datt soulaang Dir eis Produkter verstitt, Dir bereet sidd, Partner mat eis ze ginn. Mir freeën eis op Är Ufro.








