YL Modularmotoren
De Motorrahmen vun der YL-Serie ass aus Stahlblech geschweesst, wat eng exzellent Steifheet a Schwéngungsbeständegkeet bitt. Si gi mat enger F-Isolatiounsstruktur an engem VPI-Vakuum-Drockimprägnatiounsprozess hiergestallt. Dat non-stop Belueden an Entlueden vu Lagersystem garantéiert eng einfach Ënnerhaltsaarbecht.
Spezifikatioun
| Framegréisst | 355-630 (6 kV), 400-630 (10 kV) |
| Ausgab | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Spannung/Frequenz | 6KV, 10KV/50Hz |
| Montagearrangementer | IM V1 |
| Schutzgrad | IP23 |
| Ofkillmethod | IC01 |
| Isolatiounsklass | F |
| Ëmgéigungstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Déngscht | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Eis Artikelen entspriechen nationalen Akkreditatiounsufuerderungen fir qualifizéiert, héichqualitativ Produkter, bezuelbare Wäert a gi vun de Leit op der ganzer Welt begréisst. Eis Produkter ginn an der Bestellung weider verbessert a mir freeën eis op d'Zesummenaarbecht mat Iech. Sollt ee vun dëse Produkter Iech interesséieren, loosst eis et w.e.g. wëssen. Mir maachen Iech gären en Devis, soubal mir Är detailléiert Bedierfnesser erfëllt hunn.
Montage an Gesamtdimensiounen (6KV)
| Kader Nr. | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Bemierkung: D'Donnéeën an der Tabell sinn nëmme fir de Benotzer geduecht. Am Fall vun enger Diskrepanz mat der zoufälleger Datei, gëllt déi zoufälleg Datei.
Montage an Gesamtdimensiounen (10KV)
| Kader Nr. | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Bemierkung: D'Donnéeën an der Tabell sinn nëmme fir de Benotzer geduecht. Am Fall vun enger Diskrepanz mat der zoufälleger Datei, gëllt déi zoufälleg Datei.






